Üdvözöljük a Jánkmajtisi Óvoda honlapján!
>> Alapítványunk

A JÁNKMAJTISI ÓVODÁÉRT ALAPÍTVÁNY

A Jánkmajtisi Óvodáért Alapítványt 2000. december 7-én alapította az Óvoda nevelőtestülete.

Az alapítvány célja, hogy segítse az általános óvodai nevelőmunkát.
Egyrészt a gyerekeket segítve, a szociálisan mentálisan vagy egészségileg rászoruló gyerekek konkrét és közvetlen segítése, másrészt az óvoda tárgyi, eszközi, felszereltségbeli helyzetének kedvezőbbé tétele, harmadrészt pedig az Alapítvány az óvoda pedagógusait segítse. Konkrét feladat, vagy szolgáltatás külön díjazásával, vagy továbbképzés finanszírozásával.

Az Alapítvány támogatja a határon túli magyarság óvodáival és a nevelőkkel való kapcsolatot.
Az Alapítvány 2004-ben
közhasznú besorolást kapott.

A kuratórium:

Elnök:  Rostásné Gocs Rozália
Titkár:  Tuba Zoltánné
Tagok: Szabóné Lekka Julianna, Enyedi Béláné, Szomjúné Botos Tünde
Pénzügyi beszámolók: Letöltés
Közhasznúsagi jelentés: 2009, 2010
Köszönetnyilvánítás:

A Jánkmajtisi Óvodáért Alapítvány köszönetet mond mindazoknak, akik
Személyi jövedelemadójuk 1%-ának felajánlásával, illetve befizetéseikkel támogatták szervezetünket.
Önzetlen felajánlásaikat megköszönve a jövőben is számítunk támogató segítségükre.
Adószámunk: 18805903-1-15
Számlaszámunk: OTP Bank 11744027-20015329